DAAD

Презентація у PowerPoint
Наука та дослідження в Німеччині мають давні традиції. Чимало ВНЗ cлавляться багатовіковою історією. У Німеччині існують (на 2001 рік) 323 ВНЗ, і якщо хто хоче навчатися у Німеччині, він має вибір між університетами та рівноцінними їм ВНЗ, як, наприклад, ВНЗ прикладного напряму (Fachhochschule) та вищими школами музики, мистецтв та кіно. Студенти всіх національностей можуть навчатися у будь-якому державному інституті.
Якщо ви вирішили навчатися у Німеччині, вам необхідно обов´язково з´ясувати для себе наступні питання, щоб створити собі оптимальні умови для навчання:
  • Який тип німецького ВНЗ вам підходить? Можливо, вас цікавить короткострокове, орієнтоване на практичні зайняття, навчання у ВНЗ прикладного напряму, або ж ви хочете відвідувати вищу школу музики або мистецтв? DAAD має спеціальні брошури, присвячені цим типам ВНЗ, в серії «Навчання у ВНЗ Німеччини».
  • Ви хочете закінчити повний курс навчання у Німеччині або лише частковий, без закінчення ВНЗ (наприклад, лише на рік)?
  • Може, ви вже отримали вищу освіту і вашій країні і тепер хочете здобути післядипломну освіту?
  • Чи буде визнано у вашій країні німецький диплом, ступінь магістра та складені державні іспити або ж диплом ВНЗ прикладного напряму як документ, що підтверджує достатній рівень освіти для професійної діяльності?
Серед великої кількості програм кожен зможе знайти підходящу для себе.
Довідкова інформація:
Програми DAAD:
Інформаційний центр у Києві за адресою:
Пр. Перемоги, 37 ( НТУУ “КПІ”) корп. 6, к. 31
Офіційний сайт http://www.daad.org.ua