INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE «Teaching and Learning Languages in the 21st century: Linguistic, Educational and Cultural Aspects»

6-9 червня 2018 року у Вільнюському університеті (м.Вільнюс, Литва) відбулась Міжнародна наукова конференція “Teaching and Learning Languages in the 21st century: Linguistic, Educational and Cultural Aspects”. У конференції взяли участь науковці та дослідники з Великобританії, США, Німеччини, Іспанії, Австралії, Португалії, Фінляндії, Естонії, Болгарії, Румунії, Литви, України.

МНУ імені В. О. Сухомлинського представляли викладачі факультету іноземної філології: декан факультету Тетяна Мороз, завідувач кафедри перекладу Анжеліка Солодкая, Хосе Луїс Переа-Хернандес, Ріма Майборода.

Під час конференції викладачі презентували результати наукових досліджень у наукових доповідях та взяли участь у серії семінарів, тренінгів та воркшопів з актуальних проблем сучасної лінгвістики та методики викладання мов.

Продуктивне навчання та обмін досвідом у рамках міжнародної наукової конференції об’єднали викладачів вищих навчальних закладів світу, провідних фахівців європейського рівня.